I-Components.com hoşgeldiniz

Türk dili
English polski Nederland Gaeilge 한국의 Slovenská Português ภาษาไทย Slovenija Hrvatska Kongeriket Italia العربية Français עִבְרִית español Dansk Svenska Deutsch Suomi românesc Türk dili Magyarország

1906051-4

Resim sadece referans içindir, Ürün Teknik Özelliklerine Bakın
Parça Numarası
1906051-4
Üretici firma
Agastat Relays / TE Connectivity
Açıklama
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC RED
Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu
Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Veri Sayfası
1906051-4.pdf
Genel Toplam:$15.309
Görüntülenenlerden daha büyük miktarlarda Teklif İsteği gönderin.
Hedef fiyat(USD)
Adet

İpuçları

I-Components.com, Elektronik Bileşenlerin bağımsız bir Distribütörüdür. Güvenilir bir elektronik bileşenler kaynağımız var, sadece yeni ve & orijinal ürünler ve ürünlerimiz için 1 yıl garanti sunuyoruz. 1906051-4 Agastat Relays / TE Connectivity'yi I-Components.com'te satın alın, şu anda mevcut olan 1906051-4 adet 1906051-4 parçamız var. 1906051-4 için bir soruşturma gönderin veya bir e-posta gönderin info@i-components.com, 24 saat içinde sizinle iletişime geçeceğiz.

In Stock 2144 pcs

Referans Fiyatı
(ABD Doları Olarak)
1 pcs
$15.309

Teklif İste

Ürün parametresi

Parça Numarası
-
Üretici firma
Agastat Relays / TE Connectivity
Açıklama
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC RED
Veri Sayfası
1906051-4.pdf
tip
Multimode, Duplex
Dizi
-
Geri dönüş kaybı
-
Puanlar
OFNR
Çalışma sıcaklığı
-
Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL)
1 (Unlimited)
Üretici Standart Teslimat Süresi
10 Weeks
Tüm uzunluk
13.1' (4.0m)
Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu
Lead free / RoHS Compliant
Ceket (Yalıtım) Malzeme
-
ekleme Kaybı
0.50dB
Lif Tipi
62.5/125
Özellikler
Riser, Zipcord
Detaylı Açıklama
Cable Fiber Optic LC Duplex, Secure To LC Duplex 62.5/125 13.1' (4.0m)
Renk - Konnektörler
Beige, Red
Renk - Kablo
Orange
Kablo Tipi
Twin Zip
Kablo Çapı
0.08" (2.0mm)
bükülme yarıçapı
-
2 Bağlayıcı
LC Duplex
1 Bağlayıcı
LC Duplex, Secure

Son Haberler

"1906051-4" için ilgili anahtar kelimeler

Featured Products

  1. ALS81H301DA500 Image

    ALS81H301DA500KEMET$3.296

  2. MT3212C0 Image

    MT3212C0Agastat Relays / TE Connectivity$6.192

  3. KPT6E83PWDN Image

    KPT6E83PWDNCannon$7.979

  4. DTS24F25-35SA Image

    DTS24F25-35SATE Connectivity Deutsch Connectors$44.089

  5. ATX25R Image

    ATX25RAmphenol Pcd$2.843

  6. C601106091A08 Image

    C601106091A08Belden$226.828

  7. DAC3283EVM Image

    DAC3283EVM$187.846

  8. FTS-143-04-F-DV Image

    FTS-143-04-F-DVSamtec, Inc.$3.037

  9. MSP430F5506IRGZR Image

    MSP430F5506IRGZR$0.666

  10. 1206Y0160563KXR Image

    1206Y0160563KXRKnowles Syfer$0.085

1906051-4 için ilgili parçalar